ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Меню сайту

Форма входу

Календар
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Вітаю Вас, Гість · RSS 2018-Гру-17, 18:10

Головна » 2016 » Червень » 9 » Графік захисту дипломних проектів студентами спеціальності 6.05060403, 7.05060403 «Холодильні машини і установки»
06:41
Графік захисту дипломних проектів студентами спеціальності 6.05060403, 7.05060403 «Холодильні машини і установки»

Графік захисту дипломних проектів  студентами спеціальності  6.05060403, 7.05060403 «Холодильні машини і установки»**

Ауд.213

Початок захисту – 9.00

8 червня

П І Б

Група

Керівник

1.Блідарь С.О.

151с

Проф. Лагутін А.Ю.

2.Воронцов О.К.

151с

Доц.Жихарєва Н.В., ас.Гайдук С.В.

3.Григор’єв О.В.

151с

Доц.Когут В.О.

4.Дворжак В.П.

151с

Доц.Зімін О.В.

5.Демченко Д.Г.

151с

Доц.Подмазко О.С., ас.Остапенко О.В.

6.Дуднік В.Ю.

151с

Проф.Лагутін А.Ю.

7.Калюжний С.О.

151с

Доц.Когут В.О., ст.викл.Харченко С.В.

8.Лещишин В.В.

151с

Доц.Жихарєва Н.В.

9.Мошен В.В.

141

Проф.Морозюк Л.І., ас.Єрін В.О.

 

9 червня

П І Б

Група

Керівник

1.Лихачьов О.В.

151с

Проф.Лагутін А.Ю., ст.викл.Яковлева О.Ю.

2.Луценко А.О.

151с

Проф.Хмельнюк М.Г.

3.Максименко К.А.

151с

Проф.Лагутін А.Ю., ст.викл.Яковлева О.Ю.

4.Мартинов Є.

151с

Проф.Морозюк Л.І., ас.Єрін В.О.

5.Міськевич Д.Д.

151с

Проф.Хмельнюк М.Г., ст.викл.Стоянов П.Ф.

6.Мошак В.А.

151с

Проф.Хмельнюк М.Г.

7.Онука В.І.

151с

Доц.Подмазко О.В.

8.Сироватський Є.О.

151с

Доц.Желіба Ю.О.

9.Чумак Є.Р.

151с

Доц.Подмазко О.С.

 

10 червня

П І Б

Група

Керівник

1.Василюк К.О.

141

Ст.викл.Харченко С.В.

2.Селіванов-Жуков К.В.

141

Ст.викл.Харченко С.В.

3.Стукаленко О.В.

151с

Доц.Желіба Ю.О.

4.Щур А.Ю.

151с

Доц.Когут В.О.

5.Анненков Н.

141

Доц.Жихарєва Н.В., ас.Ольшевсьа О.В.

6.Анушевич П.І.

141

Доц.Желіба Ю.О., ас.Ольшевська О.В.

7.Гриньків В.М.

141

Проф.Лагутін А.Ю.

 

13 червня

П І Б

Група

Керівник

1.Білий В.В.

141

Ст.преп.Харченко С.В.

2.Бондаренко І.В.

142

Ст.преп.Харченко С.В.

3.Карнаух Ю.М.

141

Доц.Желіба Ю.О., ас.Ольшевська О.В.

4.Колесник Є.О.

141

Доц.Желіба Ю.О., ас.Ольшевська О.В.

5.Лазаренко С.В.

142

Доц.Подмазко О.С.

6.Луценко С.В.

142

Доц.Подмазко О.С.

7.Павленко П.В.

142

Доц.Желіба Ю.О., ас.Ольшевська О.В.

8.Слободянюк М.Р.

142

Доц.Когут В.О., ас.Гайдук С.В.

 

14 червня

П І Б

Група

Керівник

1.Стасінюк В.Ю.

142

Доц.Зімін О.В.

2.Телячий Ю.М.

142

Доц.Когут В.О., ас.Гайдук С.В.

3.Чепур О.Г.

142

Доц.Подмазко О.С.

4.Черняєв І.А.

142

Доц.Зімін О.В.

5.Шульга О.Ю.

142

Доц.Подмазко О.С.

 

15 червня

П І Б

Група

Керівник

1.Буран М.В.

141

Проф.Хмельнюк М.Г., ст.викл.Стоянов П.Ф.

2.Карпунін О.І.

141

Проф.Хмельнюк М.Г., ст.викл.Стоянов П.Ф.

3.Кізімов В.В.

142

Ст.преп.Харченко С.В.

4.Любінський Т.В.

142

Ст.преп.Харченко С.В.

5.Кварцхелія С.Д.

141

Проф.Хмельнюк М.Г.

6.Леонов І.М.

141

Доц.Когут В.О., ас.Гайдук С.В.

7.Лі О.Б.

141

Доц.Когут В.О., ас.Ольшевська О.В.

8.Хоменко М.М.

141

Доц.Зімін О.В.

9.Андрусенко М.О.

142

Доц.Подмазко О.С.

10.Березюк О.В.

142

Доц.Зімін О.В.

 

16 червня

НІО «Холод», вул.Тініста 9/11

П І Б

Група

Керівник

1.Леонов В.М.

141

Доц.Желіба Ю.О.

2.Рябцев В.Ю.

141

Доц.Желіба Ю.О.

3.Ткач С.Г.

141

Доц.Желіба Ю.О.

4.Тодосенко А.В.

142

Доц.Желіба Ю.О.

5.Мусій С.І.

142

Доц.Желіба Ю.О.

6.Продан Я.М.

142

Доц.Желіба Ю.О.

 

17 червня

П І Б

Група

Керівник

1.Шуба М.С.

141

Доц.Подмазко О.С., ас.Остапенко О.В.

2.Ялама В.В.

141

Проф.Хмельнюк М.Г.

3.Кобзаренко М.С.

142

Доц.Подмазко О.С., ас.Остапенко О.В.

4.Нестеров П.С.

142

Проф.Хмельнюк М.Г.

5.Полухін В.О.

142

Проф.Хмельнюк М.Г.

6.Ямщиков М.Ю.

142

Доц.Подмазко О.С., ас.Остапенко О.В.

7.Вовненко В.С.

142

Проф.Морозюк Л.І.

8.Бучинський О.Г.

143

Доц.Жихарєва Н.В.

9.Сусляк Т.І.

143

Доц.Жихарєва Н.В.

10.Талибли Р.Е.

143

Доц.Жихарєва Н.В.

 

21 червня

П І Б

Група

Керівник

1.Ергашев П.С.

142

Проф.Лагутін А.Ю., ст.преп.Яковлева О.Ю.

2.Закіряєв В.В.

142

Проф.Лагутін А.Ю., ст.преп.Яковлева О.Ю.

3.Зубарєв О.Є.

142

Доц.Подмазко О.С., ас.Остапенко О.В.

4.Небога Е.Г.

142

Доц.Подмазко О.С., ас.Остапенко О.В.

5.Таранець О.Р.

151с

Проф.Морозюк Л.І.

 

22 червня

П І Б

Група

Керівник

1.Вітульський А.К.

141

Проф.Хмельнюк М.Г., ст.викл.Стоянов П.Ф.

2.Райнов С.С.

141

Доц.Подмазко О.С., ас.Остапенко О.В.

3.Коваль Роман

141

Проф.Морозюк Л.І.

4.Коваль Максим

142

Проф.Морозюк Л.І.

5.Кріднєв В.В.

141

Проф.Морозюк Л.І., ас.Єрін В.О.

6.Труханов В.С.

141

Доц.Соколовська В.В.

7.Ковальський С.В.

142

Проф.Морозюк Л.І., ас.Єрін В.О.

8.Тодоров Д.Д.

143

Доц.Жихарєва Н.В.

9.Мотичко А.В.

143

Доц.Жихарєва Н.В.

10.Макодзеба О.С.

141

Доц.Когут В.О., ас.Гайдук С.В.

 

23 червня

П І Б

Група

Керівник

1.Григор’єв М.В.

142

Проф.Лагутін А.Ю., ст.преп.Яковлева О.Ю.

2.Іванов В.Ю.

142

Проф.Лагутін А.Ю., ст.преп.Яковлева О.Ю.

3.Середюк Р.В.

142

Проф.Лагутін А.Ю., ст.преп.Яковлева О.Ю.

4.Купченко Р.В.

141

Проф.Морозюк Л.І., ас.Єрін В.О.

5.Шахназарян Г.А.

141

Доц.Соколовська В.В.

6.Щербаков К.А.

143

Доц.Когут В.О.

7.Платонов К.А.

143

Доц.Когут В.О.

8.Вольчев А.М.

143

Доц.Когут В.О.

9.Войчук П.С.

142

Доц.Зімін О.В.

10.Іванов А.П.

142

Доц.Зімін О.В.

 

24 червня

П І Б

Група

Керівник

1.Макаренко Д.О.

141

Проф.Хмельнюк М.Г., ст.викл.Стоянов П.Ф.

2.Сурмачевський М.В.

142

Проф.Хмельнюк М.Г., ст.викл.Стоянов П.Ф.

3.Терновенко І.С.

142

Проф.Лагутін А.Ю., ст.преп.Яковлева О.Ю.

4.Канельский О.В.

142

Проф.Морозюк Л.І.

5.Ткачук Є.О.

143

Доц.Когут В.О.

6.Кайдаш О.А.

142

Проф.Лагутін А.Ю.

7.Кирилюк К.Е.

142

Доц.Когут В.О., ас.Гайдук С.В.

8.Клименко В.П.

142

Проф.Лагутін А.Ю.

**Увага. Дату захисту дипломного проекту уточнювати у секретаря ЕК

Переглядів: 168 | Додав: kenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz